Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24683
- Articol:Z6ad3ad79b
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime caneluri :0-30
- Diametru locului de plantare disc :22,2
- Diametrul ext. al discului :125 mm
- Dimensiuni :350x151x178 mm
- Lăţime caneluri :6-30
- Lungime cablu :5 m
- Numărul de discuri :2
- Protecţie la suprasarcină :este
- Putere :1400 W
- Soft start :este
- Turația în gol :10000 rpm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Debitor canale Makita SG1251J
- Putere 1400 W
- Turatia in gol 10000 rpm
- Numărul de discuri 2
- Diametrul ext. al discului 125 mm
- Diametru locului de plantare disc 22,2
- Lăţime caneluri 6-30
- Adâncime caneluri 0-30
- Soft start da
- Protecţie la suprasarcină da
- Lungime cablu 5 m
- Dimensiuni 350x151x178 mm
- Greutate 4.5 kg
| Specificatii | |
| Adâncime caneluri | 0-30 |
| Diametru locului de plantare disc | 22,2 |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Dimensiuni | 350x151x178 mm |
| Lăţime caneluri | 6-30 |
| Lungime cablu | 5 m |
| Numărul de discuri | 2 |
| Protecţie la suprasarcină | este |
| Putere | 1400 W |
| Soft start | este |
| Turația în gol | 10000 rpm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






