Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24656
- Articol:Z8df5f1b07
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Acţiune de pendul :4-trepte
- Alimentare :priză
- Capacitatea de tăiere in lemn :135 mm
- Capacitatea de tăiere in otel :10 mm
- Greutatea :2.4 kg
- Lungimea cursei :26 mm
- Puterea absorbită :720 W
- Turația în gol :800 - 2800 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Fierăstrău vertical Makita 4351CT - Acest tip de ferastrau pendular este un fierastrau vertical pendular foarte performant datorita modului inovator in care a fost conceput fiind un fierastrau pendular ce indeplineste toate standardele de pe piata. Sistem de schimbare a lamei fara scula ajutatoare; control electronic si buton reglaj.Controlul electronic permite turatie constanta indiferent de regimul de lucru. Maner ergonomic cu suprafata cauciucata ceea ce-i confera un control si confort sporit. Trei grade de pendulare a lamei si taiere liniara.
Specificații tehnice
Putere absorbită 750 W
Lungime cursă 26 mm
Frecvență curse 800-2800 min-1
Trepte de pendulare 3
Capacitate de tăiere în lemn 135 mm
Lungime cablu alimentare 2.5 m
Capacitate de tăiere în metal 10 mm
Greutate (EPTA) 2.5 kg
| Specificatii | |
| Acţiune de pendul | 4-trepte |
| Alimentare | priză |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 135 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 10 mm |
| Greutatea | 2.4 kg |
| Lungimea cursei | 26 mm |
| Puterea absorbită | 720 W |
| Turația în gol | 800 - 2800 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



