Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30245
- Articol:A603087
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare:Baterie
- Baterii incluse:nu sunt incluse
- Conexiune colector de praf:da
- Dimensiunile hârtiei ”scai”:125 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:1.14 kg
- Max. numărul de curse:18000 număr/min
- Min. numărul de curse:10000 număr/min
- Producător:Graphite
- Regulator de viteză:da
- Specificații suplimentare:fără încărcător , colector de praf
- Tenseune bateriei:18 v
- Tipul bateriei:Li-Ion
- Viteza maxima:9000 min-1
- Viteza minimă:5000 rpm
- Диапазон Колебаний:2.7 mm
- Уровень шума:91 dB
- Arată toate specificatiile
999 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 188 Lei / lună |
104 Lei / lună |
77 Lei / lună |
63 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimentare | Baterie |
| Baterii incluse | nu sunt incluse |
| Conexiune colector de praf | da |
| Dimensiunile hârtiei ”scai” | 125 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 1.14 kg |
| Max. numărul de curse | 18000 număr/min |
| Min. numărul de curse | 10000 număr/min |
| Producător | Graphite |
| Regulator de viteză | da |
| Specificații suplimentare | fără încărcător , colector de praf |
| Tenseune bateriei | 18 v |
| Tipul bateriei | Li-Ion |
| Viteza maxima | 9000 min-1 |
| Viteza minimă | 5000 rpm |
| Диапазон Колебаний | 2.7 mm |
| Уровень шума | 91 dB |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







