Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:15013
- Articol:5b341c372
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :1150 m³/h
- Dimensiuni :52x28.4x29.9 cm
- Nivel de zgomot minim :62 dB
- Numar motoare :1
- Numar viteze :3
- Putere iluminare :2x1,5 W
- Putere :290 W
- Tip Absorbtie :evacuare
- Tip hota :incorporabila
- Tip iluminare :LED
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 1150 m³/h |
| Dimensiuni | 52x28.4x29.9 cm |
| Nivel de zgomot minim | 62 dB |
| Numar motoare | 1 |
| Numar viteze | 3 |
| Putere iluminare | 2x1,5 W |
| Putere | 290 W |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Tip hota | incorporabila |
| Tip iluminare | LED |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






