Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29850
- Articol:A641859
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncimea maximală de rebating:15 mm
- Adâncimea rindeluirii:2 mm
- Alimentare:priza
- Garanție:12 luni
- Lățimea rindeluirii:82 mm
- Numărul de rotații:16000 rot/min
- Producător:Interskol
- Putere:650 W
- Tip:plan
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncimea maximală de rebating | 15 mm |
| Adâncimea rindeluirii | 2 mm |
| Alimentare | priza |
| Garanție | 12 luni |
| Lățimea rindeluirii | 82 mm |
| Numărul de rotații | 16000 rot/min |
| Producător | Interskol |
| Putere | 650 W |
| Tip | plan |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
