Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29755
- Articol:A51168
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Domeniul de ejecție:10 m
- Garanție:12 luni
- Greutatea:15 kg
- Inaltimea de curatare:300 mm
- Lansa:manual
- Lățimea curățării:460 mm
- Producător:AL-KO
- Putere:2000 W
- Screw material:metal
- Tipul de mișcare:nu autopropulsate
- Tipul motorului:electric
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Domeniul de ejecție | 10 m |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 15 kg |
| Inaltimea de curatare | 300 mm |
| Lansa | manual |
| Lățimea curățării | 460 mm |
| Producător | AL-KO |
| Putere | 2000 W |
| Screw material | metal |
| Tipul de mișcare | nu autopropulsate |
| Tipul motorului | electric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





