Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31803
- Articol:A1123404
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Garanție:12 luni
- Greutate:2.3 kg
- În plus:fără baterie și încărcător
- Lungimea maximă:25 mm
- Lungimea minimă:19 mm
- Producător:Villager
- Tensiunea bateriei:18 V
- Tip:capsator
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 2.3 kg |
| În plus | fără baterie și încărcător |
| Lungimea maximă | 25 mm |
| Lungimea minimă | 19 mm |
| Producător | Villager |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Tip | capsator |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






