Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24775
- Articol:Zc6425871f
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate magazin :150
- Diametru cuie/capse :0.5 mm
- Dimensiuni :235х79х165 mm
- În plus :fără baterie și încărcător
- Lungimea maximă :10 mm
- Lungimea minimă :7 mm
- Tensiunea bateriei :18 V
- Tip :capsator cu acumulator
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Stapler Makita DST112Z
- Tip capsator cu acumulator
- Tensiunea bateriei 18 V
- Diametru cuie/capse 0.5 mm
- Lungimea minimă 7 mm
- Lungimea maximă 10 mm
- Capacitate magazin 150
- Dimensiuni 235х79х165 mm
- Greutate 1.6 kg
- În plus fără baterie și încărcător
| Specificatii | |
| Capacitate magazin | 150 |
| Diametru cuie/capse | 0.5 mm |
| Dimensiuni | 235х79х165 mm |
| În plus | fără baterie și încărcător |
| Lungimea maximă | 10 mm |
| Lungimea minimă | 7 mm |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Tip | capsator cu acumulator |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



