Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29863
- Articol:A901929
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:acumulator
- Capacit. de găurire în lemn:36 mm
- Capacit. de găurire în otel:13 mm
- Capacit. de găurire în zidărie:13 mm
- Capacitatea bateriei:2 Ah
- Deschiderea mandrinei:1.5 - 13 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:1.4 kg
- LED-uri de iluminare:da
- Moment de strângere maxim:45 Nm
- Motor fără perii:da
- Număr de baterii incluse:2
- Numărul de viteze:2
- Producător:Interskol
- Revers:da
- Rotații 1 viteza:400 min‾¹
- Rotații 2 viteza:1700 min‾¹
- Set:case , al doilea acumulator , încărcător
- Suitcase:da
- Tensiunea bateriei:18 V
- Tip:cu percuție
- Tip de baterie:Li-Ion
- Tip mandrină:fixare rapidă
- Turația în gol:25500 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacit. de găurire în lemn | 36 mm |
| Capacit. de găurire în otel | 13 mm |
| Capacit. de găurire în zidărie | 13 mm |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Deschiderea mandrinei | 1.5 - 13 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 1.4 kg |
| LED-uri de iluminare | da |
| Moment de strângere maxim | 45 Nm |
| Motor fără perii | da |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Numărul de viteze | 2 |
| Producător | Interskol |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 400 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1700 min‾¹ |
| Set | case , al doilea acumulator , încărcător |
| Suitcase | da |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Tip | cu percuție |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Turația în gol | 25500 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


