Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30073
- Articol:A1620207
- Disponibilitate:În stock99
- Adâncime de tăiere (45°):60 mm
- Adâncime de tăiere (90°):85 mm
- Diametrul ext. al discului:300 mm
- Dimensiuni:720x2250x1000 mm
- Dimensiuni masă:1485x625 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:96 kg
- Indicator laser:da
- Lungimea de taiere maximă:1500 mm
- Material de prelucrare:piatra , granit , marmură
- Orificiu pânză de ferăstrău:25.4 mm
- Producător:Battipav
- Putere:2200 W
- Tip:electric
- Turația în gol:2800 min-1
- Arată toate specificatiile
55.600 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 10471 Lei / lună |
5838 Lei / lună |
4293 Lei / lună |
3521 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncime de tăiere (45°) | 60 mm |
| Adâncime de tăiere (90°) | 85 mm |
| Diametrul ext. al discului | 300 mm |
| Dimensiuni | 720x2250x1000 mm |
| Dimensiuni masă | 1485x625 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 96 kg |
| Indicator laser | da |
| Lungimea de taiere maximă | 1500 mm |
| Material de prelucrare | piatra , granit , marmură |
| Orificiu pânză de ferăstrău | 25.4 mm |
| Producător | Battipav |
| Putere | 2200 W |
| Tip | electric |
| Turația în gol | 2800 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






