Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30021
- Articol:A845301
- Disponibilitate:În stock99
- Gr:23 kg
- Înălțime:61.5 cm
- Lățime:103 cm
- Material de suprafață de lucru:fontă
- Producător:Jet
- Suprafața de lucru:61x36 cm
- Tip suport:4 picioare
- Tipul echipamentului:masă pentru freza
- Arată toate specificatiile
4.600 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 866 Lei / lună |
483 Lei / lună |
355 Lei / lună |
291 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Gr | 23 kg |
| Înălțime | 61.5 cm |
| Lățime | 103 cm |
| Material de suprafață de lucru | fontă |
| Producător | Jet |
| Suprafața de lucru | 61x36 cm |
| Tip suport | 4 picioare |
| Tipul echipamentului | masă pentru freza |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





