Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24700
- Articol:Zb1469e186
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare :retea
- Capacitate de tăiere la 0° (90°) :65x305 mm
- Capacitate de tăiere, unghiul de înclinare 45° :50x215 mm
- Diametru alezaj :30 mm
- Diametrul ext. al discului :216 mm
- Greutatea :14.2 kg
- Nivelul de zgomot :110 dB
- Puterea absorbită :1400 W
- Turația în gol :5000 min-1
- Unghiul de înclinare :45 °
- Unghiul diagonal (dreapta) :50 °
- Unghiul diagonal (stânga) :60 °
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Fierastrău pentru taieri inclina Makita LS1018LN
- Puterea absorbită 1430 W
- Turația în gol 4300 min-1
- Diametrul ext. al discului 260 mm
- Alimentare acumulator
- Diametru alezaj 60 mm
- Adâncime de tăiere la un unghi de 90° 91 mm
- Adâncime de tăiere la un unghi de 45° 55 мм
- Latime de taiere 310 mm
- Unghiul de înclinare 45 °
- Nivelul de zgomot 103 dB
- Greutatea 20 kg
| Specificatii | |
| Alimentare | retea |
| Capacitate de tăiere la 0° (90°) | 65x305 mm |
| Capacitate de tăiere, unghiul de înclinare 45° | 50x215 mm |
| Diametru alezaj | 30 mm |
| Diametrul ext. al discului | 216 mm |
| Greutatea | 14.2 kg |
| Nivelul de zgomot | 110 dB |
| Puterea absorbită | 1400 W |
| Turația în gol | 5000 min-1 |
| Unghiul de înclinare | 45 ° |
| Unghiul diagonal (dreapta) | 50 ° |
| Unghiul diagonal (stânga) | 60 ° |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa