Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22384
- Articol:9aa1ec899
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Accesorii :Disc perforat pentru umplutura -2
- Capacitate tocare :1.5 kg/min
- Dimensiuni :164x391x327 mm
- Funcţie revers :este
- Lungime cablu :0.9 m
- Numarul de grătare de tocat :2
- Putere nominală :240 W
- Tavă :plastic
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Accesorii | Disc perforat pentru umplutura -2 |
| Capacitate tocare | 1.5 kg/min |
| Dimensiuni | 164x391x327 mm |
| Funcţie revers | este |
| Lungime cablu | 0.9 m |
| Numarul de grătare de tocat | 2 |
| Putere nominală | 240 W |
| Tavă | plastic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa