Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24790
- Articol:Z946f78950
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Acumulator :2x Li-ion / 18 V
- Adâncime de tăiere la un unghi de 45° :91 мм
- Adâncime de tăiere la un unghi de 90° :91 mm
- Alimentare :acumulator
- Caracteristici și funcții :Fără acumuloatore, încărcător și case
- Diametru alezaj :25.4 mm
- Diametrul ext. al discului :260 mm
- Greutatea :27.3 kg
- Laser marker :este
- Latime de taiere :310 mm
- Turația în gol :4400 min-1
- Unghiul de înclinare :60 °
- Unghiul diagonal (dreapta) :5 °
- Unghiul diagonal (stânga) :45 °
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Fierastrău pentru taieri inclina Makita DLS111ZU
- Turația în gol 4400 min-1
- Diametrul ext. al discului 260 mm
- Alimentare acumulator
- Acumulator 2x Li-ion / 18 V
- Diametru alezaj 25.4 mm
- Adâncime de tăiere la un unghi de 90° 91 mm
- Adâncime de tăiere la un unghi de 45° 91 мм
- Latime de taiere 310 mm
- Unghiul diagonal (stânga) 45 °
- Unghiul diagonal (dreapta) 5 °
- Unghiul de înclinare 60 °
- Laser marker da
- Greutatea 27.3 kg
Caracteristici și funcții Fără acumuloatore, încărcător și case
| Specificatii | |
| Acumulator | 2x Li-ion / 18 V |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 45° | 91 мм |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 90° | 91 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Caracteristici și funcții | Fără acumuloatore, încărcător și case |
| Diametru alezaj | 25.4 mm |
| Diametrul ext. al discului | 260 mm |
| Greutatea | 27.3 kg |
| Laser marker | este |
| Latime de taiere | 310 mm |
| Turația în gol | 4400 min-1 |
| Unghiul de înclinare | 60 ° |
| Unghiul diagonal (dreapta) | 5 ° |
| Unghiul diagonal (stânga) | 45 ° |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







