Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30647
- Articol:A1681068
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Calitatea apei:pură
- Capacitatea de pompare:1800 l/h
- Diametrul exterior al pompei:92 mm
- Dimensiuni:525x115x140 mm
- Frecvența de ralanti:2850 rpm
- Garanție:12 luni
- Greutate:8 kg
- Lungimea cablului:10 m
- Producător:Micul Fermier
- Putere:790 W
- Putere maximă de aspirare:60 m
- Tensiunea:220 V
- Tip instalare:submersibilă
- Arată toate specificatiile
1.895 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 356 Lei / lună |
198 Lei / lună |
146 Lei / lună |
120 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Calitatea apei | pură |
| Capacitatea de pompare | 1800 l/h |
| Diametrul exterior al pompei | 92 mm |
| Dimensiuni | 525x115x140 mm |
| Frecvența de ralanti | 2850 rpm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 8 kg |
| Lungimea cablului | 10 m |
| Producător | Micul Fermier |
| Putere | 790 W |
| Putere maximă de aspirare | 60 m |
| Tensiunea | 220 V |
| Tip instalare | submersibilă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

