Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11209
- Articol:43.008.80
- Disponibilitate:În stock99
- Acumulator :2x Li-ion / 18 V
- Adâncime de tăiere la un unghi de 45° :65 мм
- Adâncime de tăiere la un unghi de 90° :65 mm
- Alimentare :acumulator
- Caracteristici și funcții :fără baterii și încărcător
- Diametru alezaj :30 mm
- Diametrul ext. al discului :210 mm
- Greutatea :12.3 kg
- Latime de taiere :310 mm
- Turația în gol :3800 min-1
- Arată toate specificatiile
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 1042 Lei / lună |
581 Lei / lună |
427 Lei / lună |
350 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
Fierăstrăul fără fir Einhell TE-SM 36/210 Li - Solo are o gamă nelimitată de acțiuni: nu este nevoie să căutați priza și nici un cablu enervant. Este echipat cu o funcție de tracțiune simplă și o lamă de ferăstrău de precizie HM de înaltă calitate pentru fierăstraiele fără fir, iar suporturile piesei X-Tend pot fi ușor reglate cu o mână. Dispozitivul de prindere este utilizat pentru fixarea sigură. Placa turnantă are o reglare precisă a unghiului, cu poziții de prindere precise și capul fierăstrăului poate fi, de asemenea, înclinat până la 45 ° spre stânga. Un laser de linie de tăiere și o lumină LED asigură tăieri simple. Pentru cele mai bune rezultate, se recomandă două baterii de 2,5 Ah plus (sau mai multe).
Specificații Fierastrău pentru taieri inclina Einhell TE-SM 36/210
- Turația în gol 3800 min-1
- Diametrul ext. al discului 210 mm
- Alimentare acumulator
- Acumulator 2x Li-ion / 18 V
- Diametru alezaj 30 mm
- Adâncime de tăiere la un unghi de 90° 65 mm
- Adâncime de tăiere la un unghi de 45° 65 мм
- Latime de taiere 310 mm
- Greutatea 12.3 kg
Caracteristici și funcții fără baterii și încărcător
| Specificatii | |
| Acumulator | 2x Li-ion / 18 V |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 45° | 65 мм |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 90° | 65 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Caracteristici și funcții | fără baterii și încărcător |
| Diametru alezaj | 30 mm |
| Diametrul ext. al discului | 210 mm |
| Greutatea | 12.3 kg |
| Latime de taiere | 310 mm |
| Turația în gol | 3800 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


