Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31839
- Articol:A469062
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea a acumulatorului:1.5 Ah
- Durata funcționării:40 min
- Garanție:12 luni
- Greutate:0.55 kg
- Grosime de tăiere:100 mm
- Lungimea lamei:12 cm
- Producător:Villager
- Tensiunea bateriei:7.2 V
- Timp de încărcare:3 h
- Tip:foarfece
- Tipul cuțitului:bilateral
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea a acumulatorului | 1.5 Ah |
| Durata funcționării | 40 min |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 0.55 kg |
| Grosime de tăiere | 100 mm |
| Lungimea lamei | 12 cm |
| Producător | Villager |
| Tensiunea bateriei | 7.2 V |
| Timp de încărcare | 3 h |
| Tip | foarfece |
| Tipul cuțitului | bilateral |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa