Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24655
- Articol:Z4fd992fe7
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare :retea
- Capacitate de tăiere la 0° (90°) :69x130 mm
- Capacitate de tăiere, unghiul diagonal 45° :69x85 mm
- Diametru alezaj :30 mm
- Diametrul ext. al discului :260 mm
- Greutatea :14 kg
- Puterea absorbită :1650 W
- Turația în gol :4800 min-1
- Unghiul de înclinare :45 °
- Unghiul diagonal (dreapta) :52 °
- Unghiul diagonal (stânga) :45 °
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Fierastrau de debitat si sanfrenat MAKITA LH1040 - Fierastrau pentru taieri inclinate robust si performant, placa de baza robusta, din aluminiu, pentru taieri precise.Motor puternic de 1.650 W.Platoul se poate roti spre dreapta pana la 52° si spre stanga cu pana la 47°.Capul fierastraului rabatabil spre stanga intre 0° -45°.Cu pornire lina si frana de motor, pentru taieri inclinate robust si performant.Placa de baza robusta, din aluminiu, pentru taieri precise.
Specificații tehnice
- Putere nominala 1650 W
- Latime de taiere 90° 130 mm
- Diametru pânză / interior 30 mm
- Latime de taiere 45° 85 mm
- Diametru pânză / exterior 260 mm
- Adancime de taiere 90° 69 mm
- Greutate (EPTA)
- 14.3 kg
- Adancime de taiere 45°
- 69 mm
| Specificatii | |
| Alimentare | retea |
| Capacitate de tăiere la 0° (90°) | 69x130 mm |
| Capacitate de tăiere, unghiul diagonal 45° | 69x85 mm |
| Diametru alezaj | 30 mm |
| Diametrul ext. al discului | 260 mm |
| Greutatea | 14 kg |
| Puterea absorbită | 1650 W |
| Turația în gol | 4800 min-1 |
| Unghiul de înclinare | 45 ° |
| Unghiul diagonal (dreapta) | 52 ° |
| Unghiul diagonal (stânga) | 45 ° |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



