Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:15665
- Articol:f0eacf6b2
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Ceas digital :este
- Deschidere usa :buton
- Diametru platou rotativ :25.5 cm
- Display digital :este
- Înălţimea :38 cm
- Nivele Putere :6
- Panou comanda :sensor
- Putere grill :1100 W
- Puterea de ieșire a microundelor :1300 W
- Semnal sonor :este
- Țara de fabricație :Malaysia
- Tip grill :Incalzitor electric tubulare
- Tip :cu grill
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Ceas digital | este |
| Deschidere usa | buton |
| Diametru platou rotativ | 25.5 cm |
| Display digital | este |
| Înălţimea | 38 cm |
| Nivele Putere | 6 |
| Panou comanda | sensor |
| Putere grill | 1100 W |
| Puterea de ieșire a microundelor | 1300 W |
| Semnal sonor | este |
| Țara de fabricație | Malaysia |
| Tip grill | Incalzitor electric tubulare |
| Tip | cu grill |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






