Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29836
- Articol:A641742
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Acţiune de pendul:4-trepte
- Alimentare:rețea
- Capacitatea de tăiere in lemn:65 mm
- Capacitatea de tăiere in otel:5 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:1.9 kg
- Lungimea cursei:19 mm
- Producător:Interskol
- Puterea absorbită:550 W
- Turația in gol:300-3000 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Acţiune de pendul | 4-trepte |
| Alimentare | rețea |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 65 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 5 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 1.9 kg |
| Lungimea cursei | 19 mm |
| Producător | Interskol |
| Puterea absorbită | 550 W |
| Turația in gol | 300-3000 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



