Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11131
- Articol:43.080.18
- Disponibilitate:În stock99
- Adancimea de tăiere la 45° :45
- Adancimea de tăiere la 90° :80
- Dimensiunile mesei de lucru :305x305 mm
- Greutatea :15.8 kg
- Lățimea lămii :8 mm
- Lungimea lamei :1400 mm
- Nivelul de zgomot :96 dB
- Numărul de viteze :1
- Panta mesei la stânga/dreapta :2/45 °
- Puterea :250 W
- Racord pentru aspirarea prafului :36 mm
- Sursă de alimentare :rețea
- Viteza benzii :900 m/min
- Arată toate specificatiile
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 640 Lei / lună |
356 Lei / lună |
262 Lei / lună |
215 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
Fierăstrăul cu bandă Einhell TC-SB 200/1 este instrumentul de bază perfect pentru pasionatul ambițios de bricolaj. Reglarea pe înălțime nu numai că permite tăieturi precise, dar oferă și înălțimea ideală pentru confortul și siguranța utilizatorului. Stabilizatorul de lame de ferăstrău cu mai multe poziții reduce vibrațiile lamei de ferăstrău. Apărătoarea pânzei de ferăstrău este, de asemenea, reglabilă pe înălțime. Pentru lucrul în siguranță cu un ferăstrău, împingătorul de preparate este inclus în pachet. Masa de ferăstrău are un unghi de înclinare reglabil infinit, ceea ce face posibilă efectuarea chiar și de tăieturi complexe în unghi. Ghidajul paralel și ghidajul rulmentului vă vor ajuta indispensabili atunci când faceți tăieri drepte și precise.
Specificații Fierăstrău cu banda de masă Einhell TC-SB 200/1
- Puterea 250 W
- Lungimea lamei 1400 mm
- Lățimea lămii 8 mm
- Numărul de viteze 1
- Viteza benzii 900 m/min
- Panta mesei la stânga/dreapta 2/45 °
- Adâncimea de tăiere la 90° 80
- Adâncimea de tăiere la 45° 45
- Sursă de alimentare rețea
- Nivelul de zgomot 96 dB
- Dimensiunile mesei de lucru 305x305 mm
- Racord pentru aspirarea prafului 36 mm
- Greutatea 15.8 kg
| Specificatii | |
| Adancimea de tăiere la 45° | 45 |
| Adancimea de tăiere la 90° | 80 |
| Dimensiunile mesei de lucru | 305x305 mm |
| Greutatea | 15.8 kg |
| Lățimea lămii | 8 mm |
| Lungimea lamei | 1400 mm |
| Nivelul de zgomot | 96 dB |
| Numărul de viteze | 1 |
| Panta mesei la stânga/dreapta | 2/45 ° |
| Puterea | 250 W |
| Racord pentru aspirarea prafului | 36 mm |
| Sursă de alimentare | rețea |
| Viteza benzii | 900 m/min |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

