Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30006
- Articol:A719994
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele:6 moduri de funcționare ca încărcător
- Amperaj maxim la încărcare:60 A
- Amperaj minimal la încărcare:16 A
- Capacitate maxima acumulator:1000 Ah
- Curent maxim de incărcare:540 A
- Dimensiuni:42.4x31.6x61.9 cm
- Garanție:24 luni
- Greutate:24.3 kg
- Producător:Fubag
- Tip baterie:pornire-încărcare
- Voltaj:12/24/220 V
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | 6 moduri de funcționare ca încărcător |
| Amperaj maxim la încărcare | 60 A |
| Amperaj minimal la încărcare | 16 A |
| Capacitate maxima acumulator | 1000 Ah |
| Curent maxim de incărcare | 540 A |
| Dimensiuni | 42.4x31.6x61.9 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutate | 24.3 kg |
| Producător | Fubag |
| Tip baterie | pornire-încărcare |
| Voltaj | 12/24/220 V |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa