Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31967
- Articol:A1678668
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:acumulator
- Capacitatea bateriei:1.5 Ah
- caracteristici:1 baterie , încărcător
- Cuplu maximal:100 nm
- Diametrul cartușului:6.35 mm
- Frecvența percuției, 1-a viteză:3000 batai/min
- Garanție:12 luni
- LED iluminare:da
- Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză:2400 rot/min
- Producător:Wokin
- Tensiunea acumulatorului:12 V
- Tip de baterie:Li-Ion
- Tipul de cartuş:hexaedre 1/4 "
- Tipul instrumentului:cu percuție
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacitatea bateriei | 1.5 Ah |
| caracteristici | 1 baterie , încărcător |
| Cuplu maximal | 100 nm |
| Diametrul cartușului | 6.35 mm |
| Frecvența percuției, 1-a viteză | 3000 batai/min |
| Garanție | 12 luni |
| LED iluminare | da |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 2400 rot/min |
| Producător | Wokin |
| Tensiunea acumulatorului | 12 V |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tipul de cartuş | hexaedre 1/4 " |
| Tipul instrumentului | cu percuție |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





