Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:32079
- Articol:A1689504
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele:productivitate 3600 l/h
- Garanție:12 luni
- Înălțimea de aspirație:8
- Producător:Wokin
- Putere:750 W
- Putere maximă de aspirare:45 m
- Tensiune:230 V
- Tip instalare:de suprafaţă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | productivitate 3600 l/h |
| Garanție | 12 luni |
| Înălțimea de aspirație | 8 |
| Producător | Wokin |
| Putere | 750 W |
| Putere maximă de aspirare | 45 m |
| Tensiune | 230 V |
| Tip instalare | de suprafaţă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





