Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:32107
- Articol:A1678806
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:priza
- Diametrul găurii în lemn:20 mm
- Diametrul găurii în oțel:10 mm
- Garanție:12 luni
- Lungime cablu de alimentare:2 m
- Producător:Wokin
- Putere:400 W
- Rotații 1 viteza:3800 min‾¹
- Tip:fără percuție
- Tip aplicații:burghiu
- Tip mandrina:rapida
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Diametrul găurii în lemn | 20 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 10 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Lungime cablu de alimentare | 2 m |
| Producător | Wokin |
| Putere | 400 W |
| Rotații 1 viteza | 3800 min‾¹ |
| Tip | fără percuție |
| Tip aplicații | burghiu |
| Tip mandrina | rapida |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

