Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:796-07
- Articol:498
- Disponibilitate:Нет в наличии0
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Metabo SB 18 L 2x2.0Ah +Case (602317500)
| Tip aplicații | găurit |
| Tip | cu percuție |
| Tip mandrina | rapida |
| Alimentare | acumulator |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Controlul electronic al vitezei | este |
| Turația în gol | 1800 min‾¹ |
| Frecventa batailor in gol | 27000 min‾¹ |
| Diametrul găurii în oțel | 10 mm |
| Diam. max. in beton | 10 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 20 mm |
| Revers | este |
| Greutate | 1.6 kg |
| Limitator adancime ajustabil | nu este |
| Maner secundar | nu este |
| Valiză de depozitare | este |
| Altele | 2 baterii |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa