Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30534
- Articol:A1246680
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Culoare:gri
- Diametru:305 cm
- Greutatea:35 kg
- Înălțime:231 cm
- Lățime:305 cm
- Lungime:305 cm
- Numărul de arcuri:54
- Numărul de picioare:6
- Plasa:da
- Producător:Jumi
- Sarcina maximă:150 kg
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Culoare | gri |
| Diametru | 305 cm |
| Greutatea | 35 kg |
| Înălțime | 231 cm |
| Lățime | 305 cm |
| Lungime | 305 cm |
| Numărul de arcuri | 54 |
| Numărul de picioare | 6 |
| Plasa | da |
| Producător | Jumi |
| Sarcina maximă | 150 kg |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





