Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:15081
- Articol:8ba07ce8c
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :1000 m³/h
- Diametru tub de evacuare :15 cm
- Dimensiuni :50х49х31 cm
- Nivel de zgomot maxim :66 dB
- Numar motoare :1
- Numar viteze :4
- Putere iluminare :2x25 W
- Putere :250 W
- Tip Absorbtie :recirculare
- Tip hota :șemineu
- Tip iluminare :bec halogen
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 1000 m³/h |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Dimensiuni | 50х49х31 cm |
| Nivel de zgomot maxim | 66 dB |
| Numar motoare | 1 |
| Numar viteze | 4 |
| Putere iluminare | 2x25 W |
| Putere | 250 W |
| Tip Absorbtie | recirculare |
| Tip hota | șemineu |
| Tip iluminare | bec halogen |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa