Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31842
- Articol:A597240
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Diametru accesorii pentru amestecare:120 mm
- Filetul arborelui:Hex
- Garanție:12 luni
- Greutate:6.75 kg
- În plus:două axuri
- Producător:Villager
- Putere:1600 W
- Tip:mixer
- Turația în gol (de mare viteză):680 rpm
- Turația în gol (viteză redusă):200 rpm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Diametru accesorii pentru amestecare | 120 mm |
| Filetul arborelui | Hex |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 6.75 kg |
| În plus | două axuri |
| Producător | Villager |
| Putere | 1600 W |
| Tip | mixer |
| Turația în gol (de mare viteză) | 680 rpm |
| Turația în gol (viteză redusă) | 200 rpm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
