Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:13674
- Articol:b1041e90
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Dimensiuni :59x59.4x56 cm
- Grill :este
- Iluminare :este
- Măsuri de incorporare :59.3х56х55 cm
- Metodă curăţare :manual
- Numărul funcții :9
- Putere :2500 W
- Volum cuptor :57 litri
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Dimensiuni | 59x59.4x56 cm |
| Grill | este |
| Iluminare | este |
| Măsuri de incorporare | 59.3х56х55 cm |
| Metodă curăţare | manual |
| Numărul funcții | 9 |
| Putere | 2500 W |
| Volum cuptor | 57 litri |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

