Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:13690
- Articol:c8c9e5a2
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Convecţie :este
- Dimensiuni :59.5x59.7x54.7 cm
- Ghidaje telescopice :este
- Grill :este
- Iluminare :este
- Măsuri de incorporare :58.3-60x56-56.8x55 cm
- Metodă curăţare :catalitică
- Microunde :nu este
- Numar geamuri de protecţie la uşă :3
- Numărul de nivele cu ghidaje telescopice :2
- Numărul funcții :10
- Putere :3300 W
- Rotişor :nu este
- Volum cuptor :71 litri
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Convecţie | este |
| Dimensiuni | 59.5x59.7x54.7 cm |
| Ghidaje telescopice | este |
| Grill | este |
| Iluminare | este |
| Măsuri de incorporare | 58.3-60x56-56.8x55 cm |
| Metodă curăţare | catalitică |
| Microunde | nu este |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 3 |
| Numărul de nivele cu ghidaje telescopice | 2 |
| Numărul funcții | 10 |
| Putere | 3300 W |
| Rotişor | nu este |
| Volum cuptor | 71 litri |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







