Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:15333
- Articol:9ea8e0e19
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Butoane retractabile :este
- Convecţie :este
- Dimensiuni :59.5x59.5x57.5 cm
- Ghidaje telescopice :este
- Grill :este
- Iluminare :este
- Măsuri de incorporare :59.5x56x56 cm
- Metodă curăţare :manual
- Microunde :nu este
- Numar geamuri de protecţie la uşă :3
- Numărul de nivele cu ghidaje telescopice :1
- Numărul funcții :12
- Putere :3100 W
- Rotişor :nu este
- Volum cuptor :65 litri
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Butoane retractabile | este |
| Convecţie | este |
| Dimensiuni | 59.5x59.5x57.5 cm |
| Ghidaje telescopice | este |
| Grill | este |
| Iluminare | este |
| Măsuri de incorporare | 59.5x56x56 cm |
| Metodă curăţare | manual |
| Microunde | nu este |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 3 |
| Numărul de nivele cu ghidaje telescopice | 1 |
| Numărul funcții | 12 |
| Putere | 3100 W |
| Rotişor | nu este |
| Volum cuptor | 65 litri |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





