Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:15350
- Articol:5f8646bb5
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Convecţie :este
- Dimensiuni :59.4x59.5x56.7 cm
- Ghidaje telescopice :este
- Grill :este
- Măsuri de incorporare :60x56x55 cm
- Metodă curăţare :hidroliză
- Numar geamuri de protecţie la uşă :2
- Numărul de nivele cu ghidaje telescopice :1
- Numărul funcții :9
- Putere :3500 W
- Volum cuptor :70 litri
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Convecţie | este |
| Dimensiuni | 59.4x59.5x56.7 cm |
| Ghidaje telescopice | este |
| Grill | este |
| Măsuri de incorporare | 60x56x55 cm |
| Metodă curăţare | hidroliză |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 2 |
| Numărul de nivele cu ghidaje telescopice | 1 |
| Numărul funcții | 9 |
| Putere | 3500 W |
| Volum cuptor | 70 litri |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





