Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22407
- Articol:99f03ed69
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Accesorii :3 sfaturi pentru carnati
- Capacitate tocare :2.4 kg/min
- Depozitare integrată pentru accesorii :este
- Depozitarea cablului :este
- Diametru gaura :4 mm
- Dimensiuni :345 х 268 х 324 mm
- Funcţie revers :este
- Numarul de grătare de tocat :3
- Picioruse de cauciuc :este
- Protectie la suprasolicitare :este
- Putere nominală :850 W
- Tavă :metal
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Accesorii | 3 sfaturi pentru carnati |
| Capacitate tocare | 2.4 kg/min |
| Depozitare integrată pentru accesorii | este |
| Depozitarea cablului | este |
| Diametru gaura | 4 mm |
| Dimensiuni | 345 х 268 х 324 mm |
| Funcţie revers | este |
| Numarul de grătare de tocat | 3 |
| Picioruse de cauciuc | este |
| Protectie la suprasolicitare | este |
| Putere nominală | 850 W |
| Tavă | metal |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




