Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:32362
- Articol:A1796862
- Disponibilitate:În stock99
- Diametrul maxim de tăiere:18 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:282 g
- Lungime totală:200 mm
- Material de lamă:inox
- Material de mâner:metal , plastic
- Producător:Tolsen
- Tip:secator
- Arată toate specificatiile
116 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, ~ 50 MDL
| Specificatii | |
| Diametrul maxim de tăiere | 18 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 282 g |
| Lungime totală | 200 mm |
| Material de lamă | inox |
| Material de mâner | metal , plastic |
| Producător | Tolsen |
| Tip | secator |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





