Доставка заказов по Кишиневу осуществляется бесплатно. Стоимость доставки в пригороды Кишинева составляет 50 лей.
- Производитель:
- Модель:22407
- Артикул:99f03ed69
- Доступно:Нет в наличии0
- Accesorii :3 sfaturi pentru carnati
- Capacitate tocare :2.4 kg/min
- Depozitare integrată pentru accesorii :este
- Depozitarea cablului :este
- Diametru gaura :4 mm
- Dimensiuni :345 х 268 х 324 mm
- Funcţie revers :este
- Numarul de grătare de tocat :3
- Picioruse de cauciuc :este
- Protectie la suprasolicitare :este
- Putere nominală :850 W
- Tavă :metal
- Показать все характеристики
Цену уточняйте
Нет в наличии
Товар временно отсутствует на складе. Для уточнения наличия или срока поставки, пожалуйста, свяжитесь с нами.
| Описание | |
| Accesorii | 3 sfaturi pentru carnati |
| Capacitate tocare | 2.4 kg/min |
| Depozitare integrată pentru accesorii | este |
| Depozitarea cablului | este |
| Diametru gaura | 4 mm |
| Dimensiuni | 345 х 268 х 324 mm |
| Funcţie revers | este |
| Numarul de grătare de tocat | 3 |
| Picioruse de cauciuc | este |
| Protectie la suprasolicitare | este |
| Putere nominală | 850 W |
| Tavă | metal |
Пока не было вопросов.
Romana





