Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22408
- Articol:daae45797
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate tocare :2.2 kg/min
- Depozitare integrată pentru accesorii :este
- Dimensiuni :290х306х200 mm
- Duză pentru cârnați :este
- Duză pentru kebbe :este
- Funcţie revers :este
- Numarul de grătare de tocat :2
- Putere nominală :600 W
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate tocare | 2.2 kg/min |
| Depozitare integrată pentru accesorii | este |
| Dimensiuni | 290х306х200 mm |
| Duză pentru cârnați | este |
| Duză pentru kebbe | este |
| Funcţie revers | este |
| Numarul de grătare de tocat | 2 |
| Putere nominală | 600 W |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

