Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31138
- Articol:A1719189
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele:biți și burghie incluse
- Capacitate acumulator:0.8 Ah
- Durata de încărcare:5 ore
- Garanție:12 luni
- Greutate:0.5 kg
- Moment de rotație maxim:2.5 Nm
- Număr de baterii incluse:2
- Producător:Tolsen
- Tensiune acumulator:4.8 V
- Tip acumulator:Ni-Cd
- Tip portsculă:1/4 "
- Turație în gol:150 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | biți și burghie incluse |
| Capacitate acumulator | 0.8 Ah |
| Durata de încărcare | 5 ore |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 0.5 kg |
| Moment de rotație maxim | 2.5 Nm |
| Număr de baterii incluse | 2 |
| Producător | Tolsen |
| Tensiune acumulator | 4.8 V |
| Tip acumulator | Ni-Cd |
| Tip portsculă | 1/4 " |
| Turație în gol | 150 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
