Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30005
- Articol:A719997
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele:indicator de curent de încărcare
- Amperaj maxim la încărcare:40 A
- Amperaj minimal la încărcare:15 A
- Capacitate maxima acumulator:700 Ah
- Curent maxim de incărcare:240 A
- Dimensiuni:35.5x27.1x59.4 cm
- Garanție:24 luni
- Greutate:14.4 kg
- Producător:Fubag
- Tip baterie:pornire-încărcare
- Voltaj:12/24/220 V
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | indicator de curent de încărcare |
| Amperaj maxim la încărcare | 40 A |
| Amperaj minimal la încărcare | 15 A |
| Capacitate maxima acumulator | 700 Ah |
| Curent maxim de incărcare | 240 A |
| Dimensiuni | 35.5x27.1x59.4 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutate | 14.4 kg |
| Producător | Fubag |
| Tip baterie | pornire-încărcare |
| Voltaj | 12/24/220 V |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

