Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:13177
- Articol:fa621e3a
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncimea de submersie :5 m
- Calitatea apei :pură
- Debit maxim :4.8 m3/h
- Dimensiune maximă a particulelor :10 mm
- Putere maximă de aspirare :42 m
- Putere :550 W
- Temperatura max. a lichidului :40 °C
- Tip instalare :submersibilă
- Tip pompă :de drenaj
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 5 m |
| Calitatea apei | pură |
| Debit maxim | 4.8 m3/h |
| Dimensiune maximă a particulelor | 10 mm |
| Putere maximă de aspirare | 42 m |
| Putere | 550 W |
| Temperatura max. a lichidului | 40 °C |
| Tip instalare | submersibilă |
| Tip pompă | de drenaj |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






