Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30003
- Articol:A720006
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele:două etape de încărcare
- Amperaj maxim la încărcare:30 A
- Amperaj minimal la încărcare:18 A
- Capacitate maxima acumulator:500 Ah
- Curent maxim de incărcare:160 A
- Dimensiuni:30х23.3х19.8 cm
- Garanție:24 luni
- Greutate:8.5 kg
- Producător:Fubag
- Tip baterie:pornire-încărcare
- Voltaj:12/24/220 V
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | două etape de încărcare |
| Amperaj maxim la încărcare | 30 A |
| Amperaj minimal la încărcare | 18 A |
| Capacitate maxima acumulator | 500 Ah |
| Curent maxim de incărcare | 160 A |
| Dimensiuni | 30х23.3х19.8 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutate | 8.5 kg |
| Producător | Fubag |
| Tip baterie | pornire-încărcare |
| Voltaj | 12/24/220 V |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






