Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30972
- Articol:A1683645
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea motorului:22.5 сс
- Capacitatea rezervorului de combustibil:0.26 litri
- Frecvența tăietorului:3000 1/min
- Greutate:5.6 kg
- Grosime de tăiere:27 mm
- Lungimea lamei:600 mm
- Pitch de dinți:35 mm
- Producător:Stiga
- Puterea motorului:1.14 c.p.
- Tip:2 timpi
- Tipul de cuțit:bidirecțional
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea motorului | 22.5 сс |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 0.26 litri |
| Frecvența tăietorului | 3000 1/min |
| Greutate | 5.6 kg |
| Grosime de tăiere | 27 mm |
| Lungimea lamei | 600 mm |
| Pitch de dinți | 35 mm |
| Producător | Stiga |
| Puterea motorului | 1.14 c.p. |
| Tip | 2 timpi |
| Tipul de cuțit | bidirecțional |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



