Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30795
- Articol:A1070244
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Accesorii:pistol pulverizator , furtun de presiune
- Capacitatea rezervorului de detergent:0.4 l
- Debit transportat:450 l/h
- Filtru fin de apa:da
- Greutate fără accesorii:12.3 kg
- Lungimea cablului:5 m
- Lungimea furtunului de înaltă presiune:6 m
- Materialul pompei:aluminiu
- Presiune maximă:135 Bar
- Producător:Stiga
- Putere consumată:1800 W
- Temperatura maximă de alimentare:50 °C
- Tipul motorului:electric
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Accesorii | pistol pulverizator , furtun de presiune |
| Capacitatea rezervorului de detergent | 0.4 l |
| Debit transportat | 450 l/h |
| Filtru fin de apa | da |
| Greutate fără accesorii | 12.3 kg |
| Lungimea cablului | 5 m |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 6 m |
| Materialul pompei | aluminiu |
| Presiune maximă | 135 Bar |
| Producător | Stiga |
| Putere consumată | 1800 W |
| Temperatura maximă de alimentare | 50 °C |
| Tipul motorului | electric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





