Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30685
- Articol:A1195143
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Cai putere:5 hp
- Dimensiuni:530x420x760 mm
- Greutatea:13.9 kg
- Metoda de transportare:de spate
- Motor:2-timpi
- Producător:OMAC
- Puterea motorului:3700 W
- Raza de pulverizare:16 m
- Tip:baterie
- Volume motorului:75.6 cm³
- Volumul rezervorului cu soluție:15 l
- Volumul rezervorului de benzina:2.1 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Cai putere | 5 hp |
| Dimensiuni | 530x420x760 mm |
| Greutatea | 13.9 kg |
| Metoda de transportare | de spate |
| Motor | 2-timpi |
| Producător | OMAC |
| Puterea motorului | 3700 W |
| Raza de pulverizare | 16 m |
| Tip | baterie |
| Volume motorului | 75.6 cm³ |
| Volumul rezervorului cu soluție | 15 l |
| Volumul rezervorului de benzina | 2.1 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





