Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30266
- Articol:A1667469
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Accesorii:furtun de înaltă presiune , pistol de înaltă presiune , duză
- Debit transportat:390 l/h
- Garanție:12 luni
- Greutate fără accesorii:9 kg
- Lungimea furtunului de înaltă presiune:5 m
- Materialul pompei:aluminiu
- Presiune maximă:148 bar
- Producător:Graphite
- Putere consumată:2000 W
- Rezervor pentru detergent:da
- Roţi pentru transport:da
- Temperatura maximă de alimentare:50 °C
- Tipul motorului:electric
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Accesorii | furtun de înaltă presiune , pistol de înaltă presiune , duză |
| Debit transportat | 390 l/h |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate fără accesorii | 9 kg |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 5 m |
| Materialul pompei | aluminiu |
| Presiune maximă | 148 bar |
| Producător | Graphite |
| Putere consumată | 2000 W |
| Rezervor pentru detergent | da |
| Roţi pentru transport | da |
| Temperatura maximă de alimentare | 50 °C |
| Tipul motorului | electric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


