Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30365
- Articol:A1686978
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea a acumulatorului:1.3 Ah
- Durata funcționării:480 min
- Garanție:12 luni
- Lățimea cuțitului:8 cm
- Lungimea lamei:11 cm
- Numărul de baterii incluse:1 bucăți
- Producător:DeToolz
- Setul de livrare:baterie încorporată , cablu de încărcare , cuțit pentru iarbă , cuțit pentru tufiș
- Tensiunea bateriei:3.6 V
- Timp de încărcare:3.5 h
- Tip:foarfece
- Tip a acumulatorului:Li-Ion
- Tipul cuțitului:unilateral , bilateral
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea a acumulatorului | 1.3 Ah |
| Durata funcționării | 480 min |
| Garanție | 12 luni |
| Lățimea cuțitului | 8 cm |
| Lungimea lamei | 11 cm |
| Numărul de baterii incluse | 1 bucăți |
| Producător | DeToolz |
| Setul de livrare | baterie încorporată , cablu de încărcare , cuțit pentru iarbă , cuțit pentru tufiș |
| Tensiunea bateriei | 3.6 V |
| Timp de încărcare | 3.5 h |
| Tip | foarfece |
| Tip a acumulatorului | Li-Ion |
| Tipul cuțitului | unilateral , bilateral |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




