Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:909-07
- Articol:611
- Disponibilitate:Нет в наличии0
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Ryobi R18TB-0 (5133002915)
| Tipul | cu acumulator |
| Modul de execuție | pentru mână |
| Funcții | suflare |
| Acumulator | 18 V |
| Tip de acumulator | Li-Ion |
| Viteza maxima a aerului | 68 m/sec |
| Curea de umăr | nu este |
| Sac de gunoi | nu este |
| Timpul de funcționare continuă | 70 min |
| Dimensiuni | 353х150х245 mm |
| Greutate | 1.27 kg |
| În plus | Fără baterie |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




