Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24760
- Articol:Zc76fa6b17
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Acumulator :36 V
- Dimensiuni :905x141x194 mm
- Funcții :aspirare
- Modul de execuție :pentru mână
- Tip de acumulator :Li-Ion
- Tipul :cu acumulator
- Viteza maxima a aerului :93 m/sec
- Volumul maxim de aer :264 m³/ora
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Suflantă de frunze Makita DUB361Z
- Tipul cu acumulator
- Modul de execuție pentru mână
- Funcții aspirare , suflare
- Acumulator 36 V
- Tip de acumulator Li-Ion
- Viteza maxima a aerului 93 m/sec
- Volumul maxim de aer 264 m³/ora
- Dimensiuni 905x141x194 mm
- Greutate 3.1 kg
| Specificatii | |
| Acumulator | 36 V |
| Dimensiuni | 905x141x194 mm |
| Funcții | aspirare |
| Modul de execuție | pentru mână |
| Tip de acumulator | Li-Ion |
| Tipul | cu acumulator |
| Viteza maxima a aerului | 93 m/sec |
| Volumul maxim de aer | 264 m³/ora |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




