Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24710
- Articol:Zfc0da3984
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Acumulator :18 V
- Dimensiuni :845x155x212 mm
- Funcții :aspirare
- În plus :fără baterie și încărcător in set
- Modul de execuție :pentru mână
- Tip de acumulator :Li-Ion
- Tipul :cu acumulator
- Viteza maxima a aerului :52 m/sec
- Volumul maxim de aer :156 m³/ora
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Suflantă de frunze Makita DUB183Z
- Tipul cu acumulator
- Modul de execuție pentru mână
- Funcții aspirare , suflare
- Acumulator 18 V
- Tip de acumulator Li-Ion
- Viteza maxima a aerului 52 m/sec
- Volumul maxim de aer 156 m³/ora
- Dimensiuni 845x155x212 mm
- Greutate 1.9 kg
- În plus fără baterie și încărcător in set
| Specificatii | |
| Acumulator | 18 V |
| Dimensiuni | 845x155x212 mm |
| Funcții | aspirare |
| În plus | fără baterie și încărcător in set |
| Modul de execuție | pentru mână |
| Tip de acumulator | Li-Ion |
| Tipul | cu acumulator |
| Viteza maxima a aerului | 52 m/sec |
| Volumul maxim de aer | 156 m³/ora |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






