Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30881
- Articol:A1338195
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea motorului:47.9 cm³
- Capacitatea rezervorului:0.63 l
- Cerc de tăiere:50 cm
- Frecvența de rotație:11500 min-1
- Greutate:8.2 kg
- Nivel de zgomot:115 dB
- Numărul de cicluri:2-timpi
- Producător:Stiga
- Putere:2 hp
- Tip mâner:în formă de U
- Tip tijă:întreaga
- Tipul instrumentului de tăiere:fir
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea motorului | 47.9 cm³ |
| Capacitatea rezervorului | 0.63 l |
| Cerc de tăiere | 50 cm |
| Frecvența de rotație | 11500 min-1 |
| Greutate | 8.2 kg |
| Nivel de zgomot | 115 dB |
| Numărul de cicluri | 2-timpi |
| Producător | Stiga |
| Putere | 2 hp |
| Tip mâner | în formă de U |
| Tip tijă | întreaga |
| Tipul instrumentului de tăiere | fir |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


